Vodičkova 695/24, 110 00 Praha 1
·
702 175 516
  • Čeština
  • English
  • Русский

Mgr. Jan Švarc

Advokát

Tel.: +420 606 731 726

Životopis

Mgr. Jan Švarc se ve své advokátní praxi věnuje všem oblastem práva, především však patří k uznávaným odborníkům na trestní právo. Prováděl obhajobu v několika významných kauzách, z nichž asi nejvýraznější byl případ Aliho Fayada. Při práci pro klienta byl neznámými ozbrojenci unesen v Libanonu, kde strávil v zajetí skoro sedm měsíců.

Mgr. Jan Švarc je autorem řady textů týkajících se především již zmíněného trestního práva, vždy stojí za klientem, obhajobu přizpůsobuje vždy individuálním potřebám klienta.

Ne vždy se však věnoval advokacii. Na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let studoval radiotechniku na Střední průmyslové škole spojové techniky a ČVUT. Studium vysoké školy po třech letech ukončil, ale radiotechnice, která je dodnes jeho velkým koníčkem, se profesně věnoval prakticky až do Sametové revoluce. V devadesátých letech obchodoval s uhlím a v období let 1997 až 1998 žil krátce v Paraguayi v Jižní Americe. V roce 1999 se stal ředitelem společnosti vymáhající pohledávky a po roce 2000 si splnil svůj sen a vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Koncipientskou praxi vykonal u JUDr. Vladimíra Řičici v Praze a poté si založil vlastní advokátní kancelář. Mgr. Jan Švarc má tři syny. Jeho největším koníčkem je radioamatérské vysílání na krátkých vlnách, má volací značku OK1UU.

Mgr. Jan Švarc je členem Unie obhájců České republiky

Právní oblasti

Kontaktní formulář

Máte-li zájem, můžete si právě teď domluvit schůzku s našimi advokáty. Samozřejmě Vám ochotně sdělíme orientační cenu za naše služby, které bychom Vám v případě vzájemné dohody poskytli.