Vodičkova 695/24, 110 00 Praha 1
·
702 175 516
  • Čeština
  • English
  • Русский

Právní oblasti

Trestní řízení je nadužívaným nástrojem, který, často bez vážného opodstatnění, míří proti těm, kteří údajně jednají v rozporu s právními předpisy. Z našich zkušeností víme, že klientovi proto musí být poskytnuta vysoce kvalitní, někdy i agresivní, obhajoba. Naše advokátní kancelář se tím za každých okolností řídí a takovou obhajobu vám vždy poskytne.

Na naši kancelář se můžete obrátit o právní pomoc a zastoupení ve všech občanskoprávních věcech, ať již se jedná o sepis nebo kontrolu smluv, rodinné právo (rozvody, výživné, svěření do péče atd.), dědické právo, převody nemovitostí včetně advokátních úschov a jakékoliv sporné agendy.

Naše advokátní kancelář Vám bude k ruce ve všech fázích Vašeho podnikání od získání živnostenského oprávnění, založení společnosti až po možný prodej firmy jinému subjektu. Poskytneme poradenství týkající se sepisu jakýchkoliv obchodních smluv, či smluv s Vašimi dodavateli, odběrateli i spotřebiteli.

Pokuty za dopravní přestupky, správní delikty, jednoduše „boj s úřady“. I v této oblasti Vás zastoupíme kvalitně a účinně v jakémkoliv řízení se správním orgánem.

Jste soukromá osoba, půjčili jste někomu peníze a on Vám je nevrací? Jste živnostník a klient Vám nezaplatil za Vaše služby, nebo Vám jiný podnikatel nezaplatil fakturu?

Provádíme advokátní úschovu finančních prostředků pro naše klienty, a to jak v jednotlivých případech, tak formou trvalé spolupráce s realitními kancelářemi nebo developery.

Kontaktní formulář

Máte-li zájem, můžete si právě teď domluvit schůzku s našimi advokáty. Samozřejmě Vám ochotně sdělíme orientační cenu za naše služby, které bychom Vám v případě vzájemné dohody poskytli.