Vodičkova 695/24, 110 00 Praha 1
·
702 175 516
  • Čeština
  • English
  • Русский

Advokátní úschovy

Provádíme advokátní úschovu finančních prostředků pro naše klienty, a to jak v jednotlivých případech, tak formou trvalé spolupráce s realitními kancelářemi nebo developery. Finanční prostředky každého klienta jsou uloženy na zvláštním úschovním účtu, vedeném u UniCredit Bank. Každá advokátní úschova je tedy vedena na zvláštním účtu, se kterým advokát nemůže libovolně manipulovat, viz podmínky UniCredit Bank. Každá advokátní úschova je vedena v Knize úschov u České Advokátní Komory a řídí se Zákonem o advokacii a USNESENÍM PŘEDSTAVENSTVA ČESKÉ ADVOKÁTNÍ KOMORY č. 7/2004 Věstníku ze dne 28. června 2004, o provádění úschov peněz, cenných papírů nebo jiného majetku klienta advokátem ve znění usnesení představenstva České advokátní komory č. 3/2008 Věstníku, usnesení představenstva České advokátní komory č. 1/2012 Věstníku a usnesení představenstva České advokátní komory č. 1/2015 Věstníku. Toto Usnesení si můžete stáhnout zde.

Peněžní prostředky vyplácíme dle smlouvy o úschově během jednoho kalendářního dne po prokázání splnění podmínek pro výplatu. 

V případě zájmu rádi pro klienta vypracujeme nebo zkontrolujeme všechny dokumenty a smlouvy, související s úschovou, např. kupní smlouvy na nemovitosti, zástavní smlouvy bank atd.

Veškeré tyto služby nabízíme pro celé území České republiky.

Kontaktní formulář

Máte-li zájem, můžete si právě teď domluvit schůzku s našimi advokáty. Samozřejmě Vám ochotně sdělíme orientační cenu za naše služby, které bychom Vám v případě vzájemné dohody poskytli.