Vodičkova 695/24, 110 00 Praha 1
·
702 175 516
  • Čeština
  • English
  • Русский

Občanské právo

Na naši kancelář se můžete obrátit o právní pomoc a zastoupení ve všech občanskoprávních věcech, ať již se jedná o sepis nebo kontrolu smluv, rodinné právo (rozvody, výživné, svěření do péče atd.), dědické právo, převody nemovitostí včetně advokátních úschov a jakékoliv sporné agendy.

Občanské právo je od roku 2014 upraveno novým rozsáhlým kodexem, zákonem č. 89/2012 Sb., Občanským zákoníkem. V souladu s ním využijeme všech možností, abychom dosáhli naplnění vašich spravedlivých nároků ve všech záležitostech, které se Vás z hlediska občanských práv týkají.

V samostatné rubrice najdete informace o vymáhání pohledávek, případně o zastoupení dlužníků v exekučních řízeních i řízeních před soudem.

Neváhejte nás oslovit emailem nebo telefonicky, případně vyplňte následující formulář, obratem vás pak budeme kontaktovat ve vámi zvoleném čase. Formulář použijte, pokud máte zájem o právní zastoupení, nikoliv pro položení jednotlivého dotazu. Ceny našich služeb najdete zde.

Kontaktní formulář

Máte-li zájem, můžete si právě teď domluvit schůzku s našimi advokáty. Samozřejmě Vám ochotně sdělíme orientační cenu za naše služby, které bychom Vám v případě vzájemné dohody poskytli.