Vodičkova 695/24, 110 00 Praha 1
·
702 175 516
  • Čeština
  • English
  • Русский

Obchodní právo

Naše advokátní kancelář Vám bude k ruce ve všech fázích Vašeho podnikání od získání živnostenského oprávnění, založení společnosti až po možný prodej firmy jinému subjektu. Poskytneme poradenství týkající se sepisu jakýchkoliv obchodních smluv, či smluv s Vašimi dodavateli, odběrateli i spotřebiteli. Stejně tak pro Vaši společnost připravíme nejen pracovní smlouvy s Vašimi zaměstnanci, ale pomůžeme i s řešením veškerých záležitostí týkajících se personálních a pracovně právních vztahů.

Jsme schopni k Vaší spokojenosti řešit i fúze a akvizice velkých společností i zastoupení před arbitrážními a rozhodčími soudy. Zprostředkujeme i založení zahraničních offshore společností takovou formou, aby nedošlo k žádnému porušení českého práva.

Na vysoké profesionální úrovni se zabýváme rovněž směnečným právem (podrobnosti o našich službách v této oblasti najdete ve zvláštní rubrice).

Pro naše dlouhodobé klienty, podnikatele, můžeme nabídnout i profesionální vedení účetnictví.

Kontaktní formulář

Máte-li zájem, můžete si právě teď domluvit schůzku s našimi advokáty. Samozřejmě Vám ochotně sdělíme orientační cenu za naše služby, které bychom Vám v případě vzájemné dohody poskytli.