Vodičkova 695/24, 110 00 Praha 1
·
702 175 516
  • Čeština
  • English
  • Русский

Správní právo

Pokuty za dopravní přestupky, správní delikty, jednoduše „boj s úřady“. I v této oblasti Vás zastoupíme kvalitně a účinně v jakémkoliv řízení se správním orgánem. Nemusí jít jen o pokuty za špatné parkování, ale pomůžeme Vám vždy, když se Vám nebude zdát rozhodnutí úřadu (správního orgánu) v pořádku – jde tedy o pokuty za veškeré přestupky, ale i o vše, co se týká matrik, ochrany průmyslových vzorů, stavebního řízení a dalších záležitostí. Stejně tak Vám pomůžeme v případech, kdy chcete nebo potřebujete sami iniciovat zahájení správního řízení. Může jít například o věci týkající se životního prostředí a podobně.

V případech dopravních přestupků si naše služby můžete také předplatit. To znamená, že Vám v případě zastavení Policií ČR budeme k dispozici na telefonu a poradíme Vám nejvýhodnější postup. Informujte se o této možnosti pomocí následujícího formuláře, který můžete použít i pro první kontakt v konkrétní správní věci.

Obratem se Vám ozveme ve Vámi zvoleném čase. Políčka označená hvězdičkou jsou povinná. Pokud Vám tato forma nevyhovuje, samozřejmě se s námi můžete spojit přímo prostřednictvím emailu či telefonu, které jsou uvedeny v rubrice kontakty.

Kontaktní formulář

Máte-li zájem, můžete si právě teď domluvit schůzku s našimi advokáty. Samozřejmě Vám ochotně sdělíme orientační cenu za naše služby, které bychom Vám v případě vzájemné dohody poskytli.